دربارهٔ ما

«هزاردستان» سهامدار اصلی مجموعه‌ای از شرکت‌ها در اکوسیستم فناوری کشور است که خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه می‌کنند. در زیرمجموعه شرکت‌های گروه هزاردستان محصولات پرطرفداری مثل «دیوار»، «کافه‌بازار»، «کارنامه»، «ستون»، «قرار» و «بلد» توسعه پیدا کرده‌اند.

در «دیوار» به عنوان یکی از کاربردی‌ترین پلتفرم‌های کشور، کاربران می‌توانند به خرید‌و‌فروش بی‌واسطه انواع محصولات و خدمات بپردازند. «کارنامه»، امکان خرید و فروش سفارشی خودرو و همچنین کارشناسی خودرو را فراهم می‌کند و «کافه‌بازار»، به عنوان بزرگترین پلتفرم نصب اپلیکیشن‌های اندرویدی فعالیت می‌کند.

وظیفه «ستون»، فراهم کردن خدمات تخصصی زیرساختی و هوش‌مصنوعی برای شرکت‌های زیر مجموعه گروه هزاردستان است. «بلد» به عنوان یکی از محصولات حوزه نقشه و مسیریابی در کشور به حساب می‌آید و «قرار» پلتفرم تخصصی برای برگزاری باکیفیت جلسات و ارتباطات آنلاین است.

شرکت‌های ما

بازار

بازار

«بازار» که نامی‌ شناخته شده در میان کاربران سیستم‌عامل اندروید به حساب می‌آید، محصولی توسعه یافته توسط شرکت «آوای همراه هوشمند هزاردستان» است. در بهمن سال ۱۳۸۹ و در زمانی که دسترسی به برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی برای کاربران ایرانی یک بحران و چالش تمام عیار بود، اپلیکیشن «بازار» شکل گرفت. جمعی از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان نخبه ایرانی سنگ‌بنای این پلتفرم را برای توسعه فناوری در کشور بنا نهادند و این محصول هم‌چنان توسط متخصصان ایرانی به عنوان بستر جامع استفاده از اپلیکیشن‌ها در حال توسعه است.

دیوار

دیوار

«دیوار» به عنوان بستری برای درج آگهی‌های آنلاین در سال ۱۳۹۱ توسط شرکت «آگه‌پردازان هوشمند» کار خود را شروع کرد. ایده این پلتفرم در ابتدا بسیار ساده بود اما احساس نیاز آن در کشور و رفع مشکلات زندگی مردم باعث شد تا به‌سرعت تبدیل به یکی از پرکاربردترین ابزارهای آنلاین کشور شود. کاربران می‌توانند از «دیوار» برای کارهای مختلفی مثل خرید، فروش و اجاره املاک، خودرو، کالاهای نو و دست دوم، استخدام و حتی خدمات استفاده کنند.

بلد

بلد

«بلد» برای حل مشکل مسیریابی و اطلاع از وضعیت ترافیک در سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی کار خود را به عنوان شرکتی مستقل به نام «نقشه‌پردازان ارتباطات نوین» شروع کرد. کاربران می‌توانند از «بلد» به عنوان پلتفرمی برای پیدا کردن بهترین مسیر و همچنین پیدا کردن مکان‌های مختلف استفاده کنند.

ستون

ستون

شرکت «رایانش ابری واحد هزاردستان» با نام تجاری «ستون» در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرد. «ستون» ارائه‌دهنده خدمات زیرساخت یکپارچه ابری و هوش مصنوعی است که از ابتدا با اولویت رفع نیازهای زیرساختی گروه هزاردستان، خدمات خود را توسعه داده است.

کارنامه

کارنامه

خرید و فروش خودرو، همواره یکی از پرطرفدارترین محورهای فعالیت «دیوار» با حذف واسطه‌ها در این بازار بوده است. مشکلات و نیازهای کاربران در این حوزه باعث شد «کارنامه» کار خود را در سال ۱۳۹۸ به صورت مستقل آغاز کند. شرکت «خودرو پردازش هوشمند» با نام تجاری «کارنامه» در ابتدا با ارائه خدمات کارشناسی خودرو کارش را شروع کرد تا دغدغه کاربران درباره سلامت وسائل نقلیه برطرف شود. به تدریج اما خدمات متنوع دیگری مثل خرید و فروش سفارشی خودرو، خرید اقساطی به این پلتفرم اضافه شد.